Medarbetare

Stefan Warell  VD och kreativt ansvarig (ägare)
Telefon: 08-564 606 84
Mobil: 0708-67 68 68
stefan@aktivaevent.se

Tor Kjelstrup  kundansvarig projektledare och kommunikationsansvarig
Telefon: 08-564 606 83
Mobil: 0705-38 77 08
tor@aktivaevent.se

Caroline Lundholm  kundansvarig projektledare och IT-ansvarig
Telefon: 08-564 606 82
Mobil: 0735-30 35 96
caroline@aktivaevent.se

Olivia Lindström – kundansvarig projektledare och personalansvarig för eventpersonal
Telefon: 08-564 606 81
Mobil: 070-718 67 65
olivia@aktivaevent.se

Caroline Thörnqvist – kundansvarig projektledare (börjar 24 maj)
Telefon:
Mobil:
caroline.thornqvist@aktivaevent.se

Emil Törnwall – projektledare
Mobil: 076-850 43 70
emil@aktivaevent.se

Erik Gustavsson – projektledare
Mobil: 070-331 67 96
erik@aktivaevent.se

Tomas Warell – logistikansvarig
Mobil: 0707-50 58 57

Magdalena Klinga, Centera Outsourcing – ekonomiansvarig
aktiva@centeraoutsourcing.se